Z E F I R O - ULTRADZWIĘKOWA STACJA DEZODORYZACJI. Najlepsze doczyszczanie powietrza.

Kompaktowe urządzenie ultradźwiękowe służące do wytwarzania bardzo drobnej (ULV) mgły za pomocą, której można neutralizować odory. Stacja Z E F I R O może pracować w każdych warunkach, odporna na działanie czynników korozyjnych i wilgoci, prosta w obsłudze.

W urządzeniu zastosowano nowoczesną, ultradźwiękową technikę zamgławiania, dzięki czemu unika się wprowadzania wody jako czynnika „nośnego” dla preparatów antyodorowych. W urządzeniu zamgławia się specjalne koncentraty preparatów antyodorowych.

Stacja dezodoryzująca Z E F I R O to urządzenie, które często jest stosowane np. jako ostatni stopień doczyszczania powietrza np. po skruberach lub jako sposób oczyszczania powietrza np. w systemach klimatyzacyjnych. Stacja Z E F I R O umożliwia neutralizację przykrych zapachów za pomocą odpowiednio dobranych do rodzaju gazów złowonnych typów preparatów antyodorowych.

Zamgławianie jest prowadzone w automatycznie zaprogramowanych interwałach czasowych, co pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów przy minimalnych kosztach eksploatacji.
Stacja Z E F I R O jest wyposażona w czujnik, który wyłączy urządzenie w przypadku braku dopływu oczyszczanych gazów, co zapobiega zbędnemu zużyciu preparatu antyodorowego. W celu optymalizacji i bezpieczeństwa działania systemu urządzenie wyposażone jest w zbiornik zwrotny, który odzyskuje nadmiar preparatu i zatrzymuje pracę systemu kiedy ulegnie on awarii. System montowany jest przez serwis bioArcus lub samodzielnie przez Klienta

Z E F I R O i jego zalety:

-szybki montaż;
-natychmiastowy efekt oczyszczania powietrza;
-stację można przenosić w różne miejsca;
-nie wymaga żadnych zezwoleń bu-dowlanych;
-montaż w ciągu kliku godzin;
-może pracować tylko wtedy kiedy to jest konieczne;


ZAPRASZAMY!
Stworzymy dla Państwa projekt instalacji wraz
z kosztorysem oraz  wykonamy montaż "pod klucz".
Zaproś nasz Serwis na bezpłatną wizję lokalną.